Kalendarze wieloplanszowe wojkowice

Firmowy kalendarz

Większość przedsiębiorców w pewnym momencie staje przed potrzebą stworzenia gadżetu, który pomoże poprawić wygląd firmy a przy tym rozpropaguje informacje na jej temat. Właściwy gadżet, to taki, który jest funkcjonalny. Bardzo istotna jest forma zrealizowania firmowych gadżetów, jako że jeśli będą kiepskie i odrzucające to zapewne dostarczą firmie odwrotny efekt, niż zamierzony. 
Orientacyjnym miejscem do rozprowadzania firmowych gadżetów są targi pracy. Warto aby prawdopodobny pracownik, który uzyska taki przedmiot z danej firmy, nawet po jakości jego zrobienia zobaczył, że jest to przedsiębiorstwo poważne i dobre. 
Kapitalnym doborem w przypadku gadżetu firmowego będą kalendarze wieloplanszowe. Większość ludzi używa kalendarzy ściennych i patrzy na nie praktycznie każdego dnia. Kalendarz wieloplanszowy wygląda przeważnie w taki sposób, że każda strona odpowiada za jeden miesiąc i jest adekwatnie do tego zadrukowana. Na domiar tego na każdej stronie jest niejednokrotnie zdjęcie lub obrazek. Przy zamawianiu takiego kalendarza, można go ucharakteryzować przedstawiając do projektu właściwe zdjęcia, na przykład budynku firmowego, lub wydarzeń z życia przedsiębiorstwa. W takim typie kalendarze wieloplanszowe stają się doskonałymi gadżetami firmowymi.