Wydruki na na materiałach flagi wronki

By wspomóc swojego idola

Jesteś zawziętym wielbicielem transmisji sportowym, mógłbyś je śledzić na okrągło. Wyjątkową miłością obdarowujesz skoki narciarskie. Ta dziedzina od zawsze cię czarowała, tak samo jak osoba Adama Małysza. To dzięki niemu pokochałeś skoki i zacząłeś śledzić je w telewizji. Poza tym, w trakcie niedzielnego obiadu cała twoja familia, śledziła działania „Orła z Wisły”. Można powiedzieć, że to była taka- wasza tradycja rodzinna, nic was tak nie cieszyło, jak zwycięski konkurs pucharu świata przez Adama. Ty wraz z kolegami z podwórka z usypanej górki śniegu, próbowałeś skakać.
 
       Fantazjowałeś, że w przyszłości zostaniesz skoczkiem. Z tych planów jednak nic nie wyszło, gdyż rodzice nie wyrażali zgody- na twoje treningi, a tak poza tym i tak nie mieliby, za co nabyć- tak drogiego sprzętu. Stanęło na tym, że gdy dorosłeś- zostałeś mechanikiem samochodowym. Może to i dobrze, dlatego, że w tej branży są niezłe zarobki- a co najistotniejsze jest ona zdecydowanie bezpieczniejsza. Skoki wiążą się z dużym ryzykiem, można przez nie przegrać zdrowie, a nieraz życie. Twoja miłość do skoków się nie skończyła, przybrała tylko inną odmianę. 
     Zostałeś wielbicielem naszych skoczków- jeżdżąc za nimi, gdzie tylko się da. Istotnie takie wyjazdy- nie były częste, gdyż hamowała cię praca i finanse. Jednakże nieraz dochodziły do skutku. Puchar świata w Zakopanem- to było dla ciebie a przy tym twojej paczki głębokie szaleństwo. Wizerunek Adama był wszędzie- gdzie tylko można. 
       Wydruki na na materiałach flagi– w tym miejscu nie mogło go zabraknąć. Do tego biało- czerwone czapki, szaliki, kurtki. Trąbki także poszły w ruch, cała Polska z niecierpliwością czekała na sukces Małysza. I udało się, w związku z tym wszyscy wariowali- krzykom a przy tym wiwatom nie było końca.